قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / شغل های برتر و پر درآمد زود بازده ایران در سال پیش رو
شغل های برتر و پر درآمد زود بازده ایران در سال پیش رو

شغل های برتر و پر درآمد زود بازده ایران در سال پیش رو

شغل های برتر و پر درآمد زود بازده ایران در سال پیش رو

 Shoghlsye_Pordaramad_Iran

در این قسمت از اموزش های کسب وکارها به معرفی شغل های پر درآمد سال جدید می پردازیم که با سرمایه اندکی شروع و در مدت زمان کمی به شما نتیجه مورد نظرتان را می دهند.

با گسترش شبکه‌ های اجتماعی شاهد توسعه‌ ی روزافزون کسب‌ و کارها و تمایل افراد به پیشرفت و شغل های پر درآمد ارتقا و میل به جهانی شدن هستیم.

این کار مستلزم استفاده‌ ی بهینه از تمام ظرفیت‌ های درونی خود و بهره‌ گیری از کلیه‌ ی ابزار ها و فناوری‌ هاست . ما نیز همگام با این دگرگونی ها، باید تحول عظیمی در تجارت سنتی خود ایجاد نماییم.

زیرا با روند سریع تکنولوژی، شغل‌ ها نیز متحول خواهند شد .

ثبات در استفاده از روش‌ های قدیمی و عدم استفاده از فناوری‌ های جدید، کار ما را با شکست مواجه خواهند کرد .

ما باید با تکیه بر دانش، خلاقیت و استعداد های درونی خود و با بهره‌ گیری از علم روز، سهم بزرگی در پیشرفت دنیای فعال پویا و دینامیک داشته باشیم.

که با استفاده از فراگیری علوم جدید و تقویت مهارت‌ های فردی امکان‌ پذیر هست.

مهارت‌ های انسان، به دو دسته‌ ی تقسیم می‌ شوند .

 • مهارت‌ های سخت:

توانایی‌ های قابل آموزش هستند.

آنها، مهارت‌ هایی هستند که اندازه گیری شان به سادگی قابل سنجش است.

معمولا، مهارت‌ های سخت در کلاس‌ های درس از طریق کتاب‌ ها و سایر مواد آموزشی یا در حین کار در محل کار صورت می‌ گیرد

می تواند شامل مدرک تحصیلی یا گواهینامه‌ ی فنی، تسلط به زبان خارجی ، سرعت تایپ ، برنامه‌ نویسی کامپیوتر و … است.

 • مهارت‌ های نرم:

از آن ها با عنوان مهارت‌ های « انسانی» یا «بین فردی» نیز یاد می‌ شود.

به نحوه‌ ی ارتباط و تعامل شما با سایر افراد مرتبط هستند.

که شامل ارتباطات و مهارت‌ های بین فردی عالی، حل مسئله، داشتن اخلاق والای کاری، نگرش مثبت، کارتیمی، اعتماد به نفس و توانایی پذیرش انتقاد سازنده

مهارت‌ های کامپیوتری و تکنولوژیکی، تحقیقاتی قوی، مدیریت پروژه، انعطاف‌ پذیری و رهبری می‌ باشد .

بسته به نوع کسب‌ و کار، کارفرمایان به دنبال جذب افرادی با مهارت‌ های کلیدی و با تجربه برای سمت‌ های موجود هستند .

با وجود اهمیت بالای هرکدام، مهارت‌ های نرم ویژه‌ ای نیز وجود دارند

کارفرمایان در هنگام استخدام نیرو به دنبال یافتن آن‌ ها هستند .

مهارت‌ های نرم می‌ توانند به خوبی مهارت‌ های سخت، نشانگر نحوه‌ ی عملکرد شغلی افراد باشند .

داشتن این مجموعه از اطلاعات شما را بدون توجه به محل کار و نوع کاری که انجام می‌دهید، به کارمندان خوب و با ارزشی تبدیل می‌ کنند.

شما، باید علاوه بر تقویت مهارت‌ های خود شغل‌ هایی را که آینده‌ ی بهتری دارند، شناسایی کنید.

با توجه به علایق و توانایی‌ های خود، شغل مورد نظرتان را بیابید.

 

  حال به معرفی مشاغل برتر آینده‌ ی ایران می پردازیم

 • صنایع غذایی :

صاحبان این صنایع، باید با ایجاد ویژگی خاص، در محصولات غذایی خود متمایز از رقبای خود عمل کنند

تا تجارت پر سودی را تجربه نمایند .زیرا صنایع غذایی جزو مهم ترین صنایع تامین کننده‌ ی نیازهای زندگی بشری در تمام طول حیات افراد متعدد هستند .

 • طراحی مُد :

گسترش فضای آنلاین و دسترسی سریع مردم به نیازهای‌ شان  سبب رونق طراحی مد و لباس و حتّی صنایع وابسته به آن می‌ باشند که سود فراوانی را نصیب فعالان این حوزه می‌ کنند .

 • پزشکی زیبایی :

میل به زیبایی، همیشه در نهاد بشر وجود داشته‌ است .همین موضوع سبب افزایش میزان عمل‌ های زیبایی می‌ شود که کشور ما نیز، در این زمینه رکورد دار است .از نظر توسعه‌ ی علمی نیز پزشکان ما دارای توانایی لازم و تبحر فراوان در حوزه‌ ی زیبایی هستند .این کار، از نظر تجاری هم پر سود است .

 • وکالت :

وکالت، همیشه در شمار شغل‌ های پر سود قرار داشته‌ است.طبق آمار، از بهترین شغل‌ های ۱۰ سال آینده‌ ی ایران باقی خواهند ماند. مشکلات خانواده‌ ها افزایش یافته‌ اند و مراجعه‌ ها به وکلا بیشتر از سابق شده‌ است.ضمنا، پرونده‌ های حقوقی جدیدی در دنیای حقوق باز شده‌ است که پیش از این، مطرح نبوده‌ اند.با توجه به حرکت جامعه به سمت دنیایی جدید …پرونده‌ های قضایی متعددی روی میز قانون به وجود خواهند آمد و نقش وکلا هم چنان پر رنگ است . آگاهی از قوانین حقوقی و بهره‌ گیری از دانش وکلای مجرب و کار آزمودهیکی از مهمترین عوامل پیروزی ما در دنیای کسب‌ و کار هست .

 

 • توسعه دهنده‌ ی وب و برنامه‌ نویس :

برنامه‌ نویسان و توسعه‌ دهندگان وب نیز مانند برنامه‌ نویسان اپ موبایلی، آینده‌ ی درخشانی خواهند داشت. ضمنا میل جوامع به جهانی شدن و گسترش نقش دنیای وب در زندگی افراد، سبب حضور پررنگ‌ تر فعالان در این حوزه شده‌ است.با حذف کاغذ از معاملات روزمره و کامپیوتری شدن همه چیز، وابستگی به دنیای وب افزایش یافتهنیاز به حضور توسعه دهندگان وب نیز بالا رفته‌ و این موضوع، نیاز بیشتر مردم و صنایع گوناگون را به هوشمند سازی، افزایش داده است.

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی :

گسترش روز افزون شبکه‌ های اجتماعی و تبلیغات آنلاینبستری را برای تجارت سریع آسان و بدون سرمایه‌ ی اولیه برای صاحبان کسب‌ و کار فراهم کرده‌ است .که با استفاده از ظرفیت‌ های دنیای مجازی بتوانند شبکه‌ سازی گسترده‌ ای انجام دهند .علاوه بر توسعه‌ ی فعالیت‌ های تجاری خود، سود زیادی را به دست آورند .

 

 • کشاورزی مدرن و صنعتی :

نیاز به تولید غذای سالم و استفاده از تکنولوژی‌ های مدرن موجب گسترش این حوزه‌ی صنعتی خواهد شد. متخصصان کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌ های جدید برای تولید محصول با بهره‌ گیری از منابع محدود آب و خاک و فعالان صنعتی با تکیه بر خلاقیت خود در طراحی تجهیزات مکانیزه کننده‌ ی کشاورزی می‌ توانند خدمات زیادی در این زمینه ارائه دهند و صاحب سود کلان نیز شوند .

 • کارشناس گردشگری :

کاهش ارزش پول ملی در برابر دلار و مشکلات اقتصادی سبب افزایش مسافرت‌ های داخلی در ایران شده‌ است توجه به صنعت گردشگری و توسعه‌ ی تکنولوژی در حوزه‌ ی گردشگری می‌ تواند دسترسی افراد به اطلاعات مورد نظرشان را زیاد کند سبب شود که مسافران به صورت هوشمندانه، سفر راحتی را تجربه کنند.

 • سئو و تولید محتوا :

توسعه‌ ی کسب‌ و کارها ، نیاز به سئو و تولید محتوا را افزایش می‌ دهند در ۱۰ سال آینده تولید کنندگان محتوا به پادشاهان فضای آنلاین تبدیل خواهند شد .با افزایش مخاطبان، تمام کسب‌ و کارهای نو و سنتی به تولید محتوا نیاز دارند . سئو و تولید محتوا به عنوان ابزارهای رقابتی برای حضور در دنیای آنلاین، سرنوشت کارها را رقم خواهند زد .درآمد سرشاری را نصیب کارشناسان این حوزه خواهند کرد .

 

 • طراح و برنامه‌ نویس اپلیکیشن موبایلی :

استفاده از اپلیکیشن‌ های موبایل هم روز به روز با توسعه‌ ی زیادی مواجه اند و با افزایش کاربران روبرو هستند.

 

 • پخش مواد غذایی

کافیه که یک مغازه اجاره کنین محصولات شرکت ها و کارخانه های مواد غذایی رو به فروشگاه ها ، سوپر مارکت ها و مکان های متفاوت بفروشین.شما باید بتونین خوب بازار یابی کنین و بازار رو توی دست خودتون بگیرین .

 

 • بسته بندی محصولات کشاورزی

بخش کشاورزی یکی از بخش هایی هست که در ایران ظرفیت سرمایه گذاری و پتانسیل های زیادی برای رشد داره. شما می تونین به باغ ها ، زمین های زراعتی و یا گلخانه ها بروید و محصولات کشاورزی آن ها را خریداری کنید .بعد از خرید محصولات …می تونین با ارائه بسته بندی مناسب این محصولات را با قیمت بالاتری به مغازه های میوه فروشی و سوپر مارکت های موجود در تهران و شهرستان های بزرگ بفروشین .

از جمله محصولاتی که می توان خرید و با بسته بندی مناسب به فروشگاه های شیک عرضه کرد عبارتند از : عدس ، بلغور ، گندم ، جو ، زعفران ، زیره سبز ، پیاز ، سیر خام ، سیر ترشی ، پودر سیر ، زعفران ، تخم آفتاب گردان.

 

 • خرید نایلون از بازار به قیمت اندک و فروختن نایلون به مغازه دار ها

برای انجام این کار باید کمی بازاریابی بلد باشین که بتونین نایلون ها رو با قیمت مناسبی خرید کنین و به کسانی که مغازه دارن بفروشین .مثلا به میوه فروش ها ، البته این فقط میوه فروش ها نیستن که از نایلون استفاده می کنن.شما هر محصولی که می خرید در نایلون گذاشته میشه  حتی وقتی نان میخرین یا از داروخانه، سوپرمارکت و فروشگاه ها خرید می کنینهمه و همه محصولات خریداری شده شما را در نایلونی می گذارند و به شما می‌ دهند. در شغل های پر درآمد تعداد افرادی که این محصول را پخش میکنن ، بسیار کم هستن و شانس پیروزی در رقابت کم ، همیشه بیشتره

 

 • کلوچه ، شیرینی و نان محلی

شما می تونین کارگاهی برای خودتون راه اندازی کنین . این کارگاه می تونه در زمینه ی متفاوتی مثل شیرینی پزی ، انواع نان های محلی و …یا حتی کلوچه های با اسم منطقه ای متفاوت ( مثلاً کلوچه رزقان ، کلوچه فومن ، کلوچه لاهیجان) . باید این کلوچه ها که اسم های متفاوتی روشون گذاشتین شکل و مزه متفاوتی هم داشته باشن .افرادی که شیرینی پزی دارن درکشورمون کم نیستن . اگر هم در این زمینه دانشی ندارین ، درمدت زمان کمی می تونین با کارکردن در مغازه قنادی شخص دیگری این حرفه رو بیاموزین . سپس می تونین از فوت و فنی که در این دوره یاد گرفتین استفاده کنید .و مغازه یا کارگاه شیرینی پزی یا فروش نان محلی، کلوچه سنتی و شیرینی های مختلف بزنید.

 

 • کسب و کار از خرما

یه کار آسون اینه که می تونید خرما رو به صورت چیپسی کنید و یا از ش قند بسازید و در بازار عرضه کنید.

اما اگر می خواین محصولتون رو در سوپر مارکت و مغازه ها عرضه کنید باید حتما مجوزهای خاصش رو داشته باشین.

 

 • مزون عروس

برای داشتن یک مزون عروس موفق باید با شبکه های اجتماعی به مشتریاتون وصل بشین و ارتباط برقرار کنین .شما باید مکانی رو برای مزون عروس تون کرایه کنین .تعدادی لباس عروس فوق العاده زیبا از خیاط ماهر بخرید و در مغازه بگذارید .مغازه ای رو کرایه کنین که روشنایی بسیار خوبی داشته باشه و تعدادی چراغ تزیینی هم داشته باشه. روشنایی خوب از این جهت برای مزون مهمه که عروس های عزیزی که مشتریان شما خواهند بود به زیبایی لباس عروس دقت می کنن .شما باید برخورد خوبی با عروسان و خانواده اون ها داشته باشید و در پرو به آن ها کمک کنین.همیشه کانال تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام برای مزون های عروس بهترین گزینه هست .شما باید عروس ها را از تمامی مناطق کشور برای خرید و اجاره لباس عروس به مزونتان بکشانید و نظرشون رو جلب کنین .

از طرح های لباس عروستان و عکس های ژورنالی اون ها در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام به همراه قیمت عکس بذارین همچنین تعدادی عکس از مدل های عروس و لباس هایشان در کانال بذارین.

 

 • کارگاه تولیدی مواد خوراکی برای دام ها در مناطق دامپرور

مشاغل پردرآمد در مناطق روستایی

در مناطق روستایی ، شهرستان های کوچک و حومه کلان شهرها معمولا تعداد دام ها بسیاره .این دام ها به مواد غذایی کنسانتره نیاز دارن .شما می تونین با احداث یک تولیدی برای تهیه مواد خوراکی دام ها در مدت محدودی درآمد بسیار خوبی داشته باشین .

 

 • پرورش دام و طیور

دامپروری و پرورش طیور دو شغل کاملاً مجزا در شغل های پر درآمد هستن . کسانی که دامپروری می کنن باید در مناطق روستایی یا به دور از مناطق مسکونی شهری مکانی تهیه کنن و گوسفندان و گاو هاشون رو در اونجا نگه داری کنن .پرورش طیور که الان در ایران خیلی رونق یافته ، شغل جذاب و زیباییست .

پرورش طیور با سرمایه کم تری شروع میشه و می تونه بعد از مدتی پر بازده تر از پرورش دام عمل کنه .

برای راه انداختن کسب و کار در پرورش طیور به بازدید از مکان هایی که هم اکنون طیور پرورش می دهند بروین و از نزدیک با این کار آشنا بشین .

 

 • کارگاه صنایع چوبی یا مبل سازی

کارگاه های صنایع چوبی در جنوب غرب تهران زیادند و هر روز به تعداد اون ها افزوده میشه. این کارگاه ها در مناطق یافت آباد ، شهرک ولیعصر ، چهاردانگه ، مرتضی گرد و شهرستان بزرگ اسلامشهر موجودن . همچنین کارگاه های زیادی در سمت لویزان و شمال شرق تهران موجودن . مبل سازی و اخیراً سرویس خواب، صنعت مدرن و جز شغل های پر درآمد در ایران هستند که هواداران بسیاری در نسل جوان پیدا کردن .اگر چه ازدواج ها کم شده ، اما تعداد خانه ها کم نشده  زیرا هر جوان خانه ای برای خود دارد .شما باید بدونید که به ازای هر خانه جدید یک سرویس مبل حداقل ۷ نفره و یک سرویس خواب دو نفره نیازه .لازم به ذکره که افراد سالمند نیز از صنعت مبلمان حمایت می کنن و برایشان نشستن بر روی مبل های استیل دلپذیره .به همین خاطر صنعت مبلمان بسیار پر طرفدارتر از صنعت سرویس خوابه اگر چه به تعادلی بین صنعت سرویس خواب و مبلمان در حدود ۳۰ سال دیگر خواهیم رسید و طرفداران هر دو باهم برابر میشن.

 • کارگاه فرش ، تابلو فرش ، قالی ، گلیم بافی

برای اینکه یک کارگاه فرش ، قالی بافی ، گلیم بافی و تابلو فرش موفق داشته باشید .باید به مناطقی که نیروی کار این حرفه را از قدیم در خانواده هایشان دارند، نزدیک شوید .خانواده هایی که این حرفه را از کودکی می آموزن و به دختران و پسرانشون آموزش میدن . این نیروی کار در بیجار موجود است . بیجار منطقه ای در اقلیم کردستان هست که صنعت گلیم بافی ، فرش بافی و … در اون موجوده .

اگر بتونین از فردی استفاده کنین که به انگلیسی مسلطه ، می تونین صادرات فرش به کشورهای اروپایی داشته باشین .

کافیه شرکت های خارجی که فرش می فروشن رو با جستجو های اینترنتی پیدا کنین و با اون ها به مذاکره بپردازین .همچنین می تونین در داخل کشور نیز فرش ها رو که با قیمت کمتری از دست های زنان روستایی تولید شده خرید کنین و با شرکت در نمایشگاه های فرش ، به مشتریان ایرانی و خارجی و یا به مغازه های تهران و کلان شهرها با قیمت خوبی بفروشین

 • صنعت مبل سازی و به خصوص مبل استیل سود بسیاری داره

شما م

شغل های برتر و پر درآمد زود بازده ایران در سال پیش رو

 

در این قسمت از اموزش های کسب وکارها به معرفی شغل های پر درآمد سال جدید می پردازیم که با سرمایه اندکی شروع و در مدت زمان کمی به شما نتیجه مورد نظرتان را می دهند.

با گسترش شبکه‌ های اجتماعی شاهد توسعه‌ ی روزافزون کسب‌ و کارها و تمایل افراد به پیشرفت و شغل های پر درآمد ارتقا و میل به جهانی شدن هستیم.

این کار مستلزم استفاده‌ ی بهینه از تمام ظرفیت‌ های درونی خود و بهره‌ گیری از کلیه‌ ی ابزار ها و فناوری‌ هاست . ما نیز همگام با این دگرگونی ها، باید تحول عظیمی در تجارت سنتی خود ایجاد نماییم.

زیرا با روند سریع تکنولوژی، شغل‌ ها نیز متحول خواهند شد .

ثبات در استفاده از روش‌ های قدیمی و عدم استفاده از فناوری‌ های جدید، کار ما را با شکست مواجه خواهند کرد .

ما باید با تکیه بر دانش، خلاقیت و استعداد های درونی خود و با بهره‌ گیری از علم روز، سهم بزرگی در پیشرفت دنیای فعال پویا و دینامیک داشته باشیم.

که با استفاده از فراگیری علوم جدید و تقویت مهارت‌ های فردی امکان‌ پذیر هست.

مهارت‌ های انسان، به دو دسته‌ ی تقسیم می‌ شوند .

 • مهارت‌ های سخت:

توانایی‌ های قابل آموزش هستند.

آنها، مهارت‌ هایی هستند که اندازه گیری شان به سادگی قابل سنجش است.

معمولا، مهارت‌ های سخت در کلاس‌ های درس از طریق کتاب‌ ها و سایر مواد آموزشی یا در حین کار در محل کار صورت می‌ گیرد

می تواند شامل مدرک تحصیلی یا گواهینامه‌ ی فنی، تسلط به زبان خارجی ، سرعت تایپ ، برنامه‌ نویسی کامپیوتر و … است.

 • مهارت‌ های نرم:

از آن ها با عنوان مهارت‌ های « انسانی» یا «بین فردی» نیز یاد می‌ شود.

به نحوه‌ ی ارتباط و تعامل شما با سایر افراد مرتبط هستند.

که شامل ارتباطات و مهارت‌ های بین فردی عالی، حل مسئله، داشتن اخلاق والای کاری، نگرش مثبت، کارتیمی، اعتماد به نفس و توانایی پذیرش انتقاد سازنده

مهارت‌ های کامپیوتری و تکنولوژیکی، تحقیقاتی قوی، مدیریت پروژه، انعطاف‌ پذیری و رهبری می‌ باشد .

بسته به نوع کسب‌ و کار، کارفرمایان به دنبال جذب افرادی با مهارت‌ های کلیدی و با تجربه برای سمت‌ های موجود هستند .

با وجود اهمیت بالای هرکدام، مهارت‌ های نرم ویژه‌ ای نیز وجود دارند

کارفرمایان در هنگام استخدام نیرو به دنبال یافتن آن‌ ها هستند .

مهارت‌ های نرم می‌ توانند به خوبی مهارت‌ های سخت، نشانگر نحوه‌ ی عملکرد شغلی افراد باشند .

داشتن این مجموعه از اطلاعات شما را بدون توجه به محل کار و نوع کاری که انجام می‌دهید، به کارمندان خوب و با ارزشی تبدیل می‌ کنند.

شما، باید علاوه بر تقویت مهارت‌ های خود شغل‌ هایی را که آینده‌ ی بهتری دارند، شناسایی کنید.

با توجه به علایق و توانایی‌ های خود، شغل مورد نظرتان را بیابید.

 

  حال به معرفی مشاغل برتر آینده‌ ی ایران می پردازیم

 • صنایع غذایی :

صاحبان این صنایع، باید با ایجاد ویژگی خاص، در محصولات غذایی خود متمایز از رقبای خود عمل کنند

تا تجارت پر سودی را تجربه نمایند .زیرا صنایع غذایی جزو مهم ترین صنایع تامین کننده‌ ی نیازهای زندگی بشری در تمام طول حیات افراد متعدد هستند .

 • طراحی مُد :

گسترش فضای آنلاین و دسترسی سریع مردم به نیازهای‌ شان  سبب رونق طراحی مد و لباس و حتّی صنایع وابسته به آن می‌ باشند که سود فراوانی را نصیب فعالان این حوزه می‌ کنند .

 • پزشکی زیبایی :

میل به زیبایی، همیشه در نهاد بشر وجود داشته‌ است .همین موضوع سبب افزایش میزان عمل‌ های زیبایی می‌ شود که کشور ما نیز، در این زمینه رکورد دار است .از نظر توسعه‌ ی علمی نیز پزشکان ما دارای توانایی لازم و تبحر فراوان در حوزه‌ ی زیبایی هستند .این کار، از نظر تجاری هم پر سود است .

 • وکالت :

وکالت، همیشه در شمار شغل‌ های پر سود قرار داشته‌ است.طبق آمار، از بهترین شغل‌ های ۱۰ سال آینده‌ ی ایران باقی خواهند ماند. مشکلات خانواده‌ ها افزایش یافته‌ اند و مراجعه‌ ها به وکلا بیشتر از سابق شده‌ است.ضمنا، پرونده‌ های حقوقی جدیدی در دنیای حقوق باز شده‌ است که پیش از این، مطرح نبوده‌ اند.با توجه به حرکت جامعه به سمت دنیایی جدید …پرونده‌ های قضایی متعددی روی میز قانون به وجود خواهند آمد و نقش وکلا هم چنان پر رنگ است . آگاهی از قوانین حقوقی و بهره‌ گیری از دانش وکلای مجرب و کار آزمودهیکی از مهمترین عوامل پیروزی ما در دنیای کسب‌ و کار هست .

 

 • توسعه دهنده‌ ی وب و برنامه‌ نویس :

برنامه‌ نویسان و توسعه‌ دهندگان وب نیز مانند برنامه‌ نویسان اپ موبایلی، آینده‌ ی درخشانی خواهند داشت. ضمنا میل جوامع به جهانی شدن و گسترش نقش دنیای وب در زندگی افراد، سبب حضور پررنگ‌ تر فعالان در این حوزه شده‌ است.با حذف کاغذ از معاملات روزمره و کامپیوتری شدن همه چیز، وابستگی به دنیای وب افزایش یافتهنیاز به حضور توسعه دهندگان وب نیز بالا رفته‌ و این موضوع، نیاز بیشتر مردم و صنایع گوناگون را به هوشمند سازی، افزایش داده است.

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی :

گسترش روز افزون شبکه‌ های اجتماعی و تبلیغات آنلاینبستری را برای تجارت سریع آسان و بدون سرمایه‌ ی اولیه برای صاحبان کسب‌ و کار فراهم کرده‌ است .که با استفاده از ظرفیت‌ های دنیای مجازی بتوانند شبکه‌ سازی گسترده‌ ای انجام دهند .علاوه بر توسعه‌ ی فعالیت‌ های تجاری خود، سود زیادی را به دست آورند .

 

 • کشاورزی مدرن و صنعتی :

نیاز به تولید غذای سالم و استفاده از تکنولوژی‌ های مدرن موجب گسترش این حوزه‌ی صنعتی خواهد شد. متخصصان کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌ های جدید برای تولید محصول با بهره‌ گیری از منابع محدود آب و خاک و فعالان صنعتی با تکیه بر خلاقیت خود در طراحی تجهیزات مکانیزه کننده‌ ی کشاورزی می‌ توانند خدمات زیادی در این زمینه ارائه دهند و صاحب سود کلان نیز شوند .

 • کارشناس گردشگری :

کاهش ارزش پول ملی در برابر دلار و مشکلات اقتصادی سبب افزایش مسافرت‌ های داخلی در ایران شده‌ است توجه به صنعت گردشگری و توسعه‌ ی تکنولوژی در حوزه‌ ی گردشگری می‌ تواند دسترسی افراد به اطلاعات مورد نظرشان را زیاد کند سبب شود که مسافران به صورت هوشمندانه، سفر راحتی را تجربه کنند.

 • سئو و تولید محتوا :

توسعه‌ ی کسب‌ و کارها ، نیاز به سئو و تولید محتوا را افزایش می‌ دهند در ۱۰ سال آینده تولید کنندگان محتوا به پادشاهان فضای آنلاین تبدیل خواهند شد .با افزایش مخاطبان، تمام کسب‌ و کارهای نو و سنتی به تولید محتوا نیاز دارند . سئو و تولید محتوا به عنوان ابزارهای رقابتی برای حضور در دنیای آنلاین، سرنوشت کارها را رقم خواهند زد .درآمد سرشاری را نصیب کارشناسان این حوزه خواهند کرد .

 

 • طراح و برنامه‌ نویس اپلیکیشن موبایلی :

استفاده از اپلیکیشن‌ های موبایل هم روز به روز با توسعه‌ ی زیادی مواجه اند و با افزایش کاربران روبرو هستند.

 

 • پخش مواد غذایی

کافیه که یک مغازه اجاره کنین محصولات شرکت ها و کارخانه های مواد غذایی رو به فروشگاه ها ، سوپر مارکت ها و مکان های متفاوت بفروشین.شما باید بتونین خوب بازار یابی کنین و بازار رو توی دست خودتون بگیرین .

 

 • بسته بندی محصولات کشاورزی

بخش کشاورزی یکی از بخش هایی هست که در ایران ظرفیت سرمایه گذاری و پتانسیل های زیادی برای رشد داره. شما می تونین به باغ ها ، زمین های زراعتی و یا گلخانه ها بروید و محصولات کشاورزی آن ها را خریداری کنید .بعد از خرید محصولات …می تونین با ارائه بسته بندی مناسب این محصولات را با قیمت بالاتری به مغازه های میوه فروشی و سوپر مارکت های موجود در تهران و شهرستان های بزرگ بفروشین .

از جمله محصولاتی که می توان خرید و با بسته بندی مناسب به فروشگاه های شیک عرضه کرد عبارتند از : عدس ، بلغور ، گندم ، جو ، زعفران ، زیره سبز ، پیاز ، سیر خام ، سیر ترشی ، پودر سیر ، زعفران ، تخم آفتاب گردان.

 

 • خرید نایلون از بازار به قیمت اندک و فروختن نایلون به مغازه دار ها

برای انجام این کار باید کمی بازاریابی بلد باشین که بتونین نایلون ها رو با قیمت مناسبی خرید کنین و به کسانی که مغازه دارن بفروشین .مثلا به میوه فروش ها ، البته این فقط میوه فروش ها نیستن که از نایلون استفاده می کنن.شما هر محصولی که می خرید در نایلون گذاشته میشه  حتی وقتی نان میخرین یا از داروخانه، سوپرمارکت و فروشگاه ها خرید می کنینهمه و همه محصولات خریداری شده شما را در نایلونی می گذارند و به شما می‌ دهند. در شغل های پر درآمد تعداد افرادی که این محصول را پخش میکنن ، بسیار کم هستن و شانس پیروزی در رقابت کم ، همیشه بیشتره

 

 • کلوچه ، شیرینی و نان محلی

شما می تونین کارگاهی برای خودتون راه اندازی کنین . این کارگاه می تونه در زمینه ی متفاوتی مثل شیرینی پزی ، انواع نان های محلی و …یا حتی کلوچه های با اسم منطقه ای متفاوت ( مثلاً کلوچه رزقان ، کلوچه فومن ، کلوچه لاهیجان) . باید این کلوچه ها که اسم های متفاوتی روشون گذاشتین شکل و مزه متفاوتی هم داشته باشن .افرادی که شیرینی پزی دارن درکشورمون کم نیستن . اگر هم در این زمینه دانشی ندارین ، درمدت زمان کمی می تونین با کارکردن در مغازه قنادی شخص دیگری این حرفه رو بیاموزین . سپس می تونین از فوت و فنی که در این دوره یاد گرفتین استفاده کنید .و مغازه یا کارگاه شیرینی پزی یا فروش نان محلی، کلوچه سنتی و شیرینی های مختلف بزنید.

 

 • کسب و کار از خرما

یه کار آسون اینه که می تونید خرما رو به صورت چیپسی کنید و یا از ش قند بسازید و در بازار عرضه کنید.

اما اگر می خواین محصولتون رو در سوپر مارکت و مغازه ها عرضه کنید باید حتما مجوزهای خاصش رو داشته باشین.

 

 • مزون عروس

برای داشتن یک مزون عروس موفق باید با شبکه های اجتماعی به مشتریاتون وصل بشین و ارتباط برقرار کنین .شما باید مکانی رو برای مزون عروس تون کرایه کنین .تعدادی لباس عروس فوق العاده زیبا از خیاط ماهر بخرید و در مغازه بگذارید .مغازه ای رو کرایه کنین که روشنایی بسیار خوبی داشته باشه و تعدادی چراغ تزیینی هم داشته باشه. روشنایی خوب از این جهت برای مزون مهمه که عروس های عزیزی که مشتریان شما خواهند بود به زیبایی لباس عروس دقت می کنن .شما باید برخورد خوبی با عروسان و خانواده اون ها داشته باشید و در پرو به آن ها کمک کنین.همیشه کانال تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام برای مزون های عروس بهترین گزینه هست .شما باید عروس ها را از تمامی مناطق کشور برای خرید و اجاره لباس عروس به مزونتان بکشانید و نظرشون رو جلب کنین .

از طرح های لباس عروستان و عکس های ژورنالی اون ها در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام به همراه قیمت عکس بذارین همچنین تعدادی عکس از مدل های عروس و لباس هایشان در کانال بذارین.

 

 • کارگاه تولیدی مواد خوراکی برای دام ها در مناطق دامپرور

مشاغل پردرآمد در مناطق روستایی

در مناطق روستایی ، شهرستان های کوچک و حومه کلان شهرها معمولا تعداد دام ها بسیاره .این دام ها به مواد غذایی کنسانتره نیاز دارن .شما می تونین با احداث یک تولیدی برای تهیه مواد خوراکی دام ها در مدت محدودی درآمد بسیار خوبی داشته باشین .

 

 • پرورش دام و طیور

دامپروری و پرورش طیور دو شغل کاملاً مجزا در شغل های پر درآمد هستن . کسانی که دامپروری می کنن باید در مناطق روستایی یا به دور از مناطق مسکونی شهری مکانی تهیه کنن و گوسفندان و گاو هاشون رو در اونجا نگه داری کنن .پرورش طیور که الان در ایران خیلی رونق یافته ، شغل جذاب و زیباییست .

پرورش طیور با سرمایه کم تری شروع میشه و می تونه بعد از مدتی پر بازده تر از پرورش دام عمل کنه .

برای راه انداختن کسب و کار در پرورش طیور به بازدید از مکان هایی که هم اکنون طیور پرورش می دهند بروین و از نزدیک با این کار آشنا بشین .

 

 • کارگاه صنایع چوبی یا مبل سازی

کارگاه های صنایع چوبی در جنوب غرب تهران زیادند و هر روز به تعداد اون ها افزوده میشه. این کارگاه ها در مناطق یافت آباد ، شهرک ولیعصر ، چهاردانگه ، مرتضی گرد و شهرستان بزرگ اسلامشهر موجودن . همچنین کارگاه های زیادی در سمت لویزان و شمال شرق تهران موجودن . مبل سازی و اخیراً سرویس خواب، صنعت مدرن و جز شغل های پر درآمد در ایران هستند که هواداران بسیاری در نسل جوان پیدا کردن .اگر چه ازدواج ها کم شده ، اما تعداد خانه ها کم نشده  زیرا هر جوان خانه ای برای خود دارد .شما باید بدونید که به ازای هر خانه جدید یک سرویس مبل حداقل ۷ نفره و یک سرویس خواب دو نفره نیازه .لازم به ذکره که افراد سالمند نیز از صنعت مبلمان حمایت می کنن و برایشان نشستن بر روی مبل های استیل دلپذیره .به همین خاطر صنعت مبلمان بسیار پر طرفدارتر از صنعت سرویس خوابه اگر چه به تعادلی بین صنعت سرویس خواب و مبلمان در حدود ۳۰ سال دیگر خواهیم رسید و طرفداران هر دو باهم برابر میشن.

 • کارگاه فرش ، تابلو فرش ، قالی ، گلیم بافی

برای اینکه یک کارگاه فرش ، قالی بافی ، گلیم بافی و تابلو فرش موفق داشته باشید .باید به مناطقی که نیروی کار این حرفه را از قدیم در خانواده هایشان دارند، نزدیک شوید .خانواده هایی که این حرفه را از کودکی می آموزن و به دختران و پسرانشون آموزش میدن . این نیروی کار در بیجار موجود است . بیجار منطقه ای در اقلیم کردستان هست که صنعت گلیم بافی ، فرش بافی و … در اون موجوده .

اگر بتونین از فردی استفاده کنین که به انگلیسی مسلطه ، می تونین صادرات فرش به کشورهای اروپایی داشته باشین .

کافیه شرکت های خارجی که فرش می فروشن رو با جستجو های اینترنتی پیدا کنین و با اون ها به مذاکره بپردازین .همچنین می تونین در داخل کشور نیز فرش ها رو که با قیمت کمتری از دست های زنان روستایی تولید شده خرید کنین و با شرکت در نمایشگاه های فرش ، به مشتریان ایرانی و خارجی و یا به مغازه های تهران و کلان شهرها با قیمت خوبی بفروشین

 • صنعت مبل سازی و به خصوص مبل استیل سود بسیاری داره

شما می تونین با راه اندازی کارگاهی در حومه تهران و فروش محصولات خود در مغازه ای در تهران به سود کلانی دست یابین .درصنایع چوبی پس از مبل سازی ، سرویس خواب بیشترین سود رو براتون به ارمغان داره .صنایع چوبی دیگه ای مثل بوفه ، کمد و جا کفشی هم هر کدوم بازار و سودی رو برای سازندگانش خواهد داشت .

 

 • کارگاه تولیدی ظروف یکبار مصرف

در پر سود بودن تولیدی ظروف یکبار مصرف اصلا هیچ شکی به خودتون راه ندین .ظروف یکبار مصرف بسیار در کشور ایران طرفدار داره و همه جا کاربرد داره .شما اگر علاوه بر تولید بتونین پخش ظروف یکبار مصرف رو هم خودتون به عهده بگیرین دیگه عالی میشه شما با این کار یکی از پر سودترین و پر بازده ترین شغل های پر درآمد رو خواهین داشت.

 

ی تونین با راه اندازی کارگاهی در حومه تهران و فروش محصولات خود در مغازه ای در تهران به سود کلانی دست یابین .درصنایع چوبی پس از مبل سازی ، سرویس خواب بیشترین سود رو براتون به ارمغان داره .صنایع چوبی دیگه ای مثل بوفه ، کمد و جا کفشی هم هر کدوم بازار و سودی رو برای سازندگانش خواهد داشت .

 

 • کارگاه تولیدی ظروف یکبار مصرف

در پر سود بودن تولیدی ظروف یکبار مصرف اصلا هیچ شکی به خودتون راه ندین .ظروف یکبار مصرف بسیار در کشور ایران طرفدار داره و همه جا کاربرد داره .شما اگر علاوه بر تولید بتونین پخش ظروف یکبار مصرف رو هم خودتون به عهده بگیرین دیگه عالی میشه شما با این کار یکی از پر سودترین و پر بازده ترین شغل های پر درآمد رو خواهین داشت.

 

درباره ی wikijazb

مطلب پیشنهادی

۵۰ ایده کار آفرینی در منزل برای خانم ها

50 ایده کار آفرینی در منزل برای خانم ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *